Hledat
Region
Kategorie
Cena zboží od - do Kč
Rok výroby od - do
 
Bazar  /  Zvířata / Krytí  /  Výpis inzerátů
Soukromé / Komerční / Vše      Nabídky / Poptávky / Vše      Cena  Od nejlevnějších k nejdražšímOd nejdražších k nejlevnějším


Krytí - Nalezeno 76 inzerátů
Mainský mývalí kocour s PP
Brno, Nabídka Kočky, 30.8.2014

Nabízím krytí kocourkem MCO, dobře osvalený, extrémně dlouhý ocásek, nese modré geny, po rodičích s PP ze zahraničí, gentleman ke kočičkám, báječné povahy, zkušený, má krásné potomky, pouze pro čičinky s PP !

Cena: 1 Kč
 
cane corso-krytí
Kroměříž, Nabídka Psi, 28.8.2014

Nabízím ke krytí krásného modrého psa cane corso,s PP a DKK 0/0,pes je mohutné stavby těla s krásnou velkou hlavou,výstavně uspěšný,prac. zkoušky,kryje spolehlivě

 
Ragdoll kocour bez PP-krytí
Praha, Nabídka Kočky, 22.8.2014

nabízím kocourka bez PP ke krytí... očkovaný a odčervený kocour narozený v lednu 2013.je vymazlený a vychovaný. rád se seznamuje a určitě by rád poznal i nějakou přítulnou kočičku máme za s sebou úspěšné krytí.(11 koťátek)..o vašeho mazlíčka bude dobře postaráno. nepotřebujete žádné krmení,ani záchod. vše tu mám.

Cena: 1 000 Kč
 
jack russel terier *ke kryti*s pp.
Břeclav, Nabídka Psi, 22.8.2014

Nabizim ke kryti chovneho pejska s PP.jack russel terier.Pejsek kryje i problemove fenky. I na feky bez pp.Kryje sam a rad.cena pri kryti. Rakvice

Cena: 1 000 Kč
 
Krytí
Litoměřice, Nabídka Psi, 20.8.2014

Nabízím ke krytí jorkšírského teriera krásného exterieru, 2 roky, menšího vzrůstu - 1,80kg, velmi milé a veselé povahy, zdravého a očkovaného.

Cena: 1 000 Kč
 
Falco z Kosířských hvozdů
Prostějov, Nabídka Psi, 16.8.2014

krytí-malý knírač pepř a sůl Falco z Kosířských hvozdů . Inzerát platí bez časového omezení. Popř.zájmu tel. kontakt nebo www.falco-zkosirskychhvozdu.wbs.cz . Inzerát je stále platný.

 
Knírač malý pepř a sůl
Prostějov, Nabídka Psi, 16.8.2014

Nabízíme ke krytí malého knírače pepř a sůl Enricco z Kosířských hvozdů ( RIKO ). Pejsek je s průkazem původu ,má 5let. Inzerát je stále platný.

 
Nabízím Amerického pitbull teriéra ke krytí
Znojmo, Nabídka Psi, 17.8.2014

Nabízím ke krytí 2 ročního Amerického pitbull teriéra.Je to dobrý hlídač a zároveň i milující člen rodiny:).V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: bboyordie@seznam.cz ,nebo na tel. 606-118-350

 
Znojmo, Nabídka Psi, 17.8.2014

Nabízím ke krytí 2 ročního Amerického pitbull teriéra.Je to dobrý hlídač a zároveň i milující člen rodiny:).V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email ,nebo na tel.

 
Německý ovčák
Pelhřimov, Nabídka Psi, 12.8.2014

Nabízím ke krytí chovného psa s PP Charon Hartis Bohemia ZVV1 rtg O/O Výborný otec VA1(SHZS) V4 Digger vom Elzmündungsraum matka Finna Hartis Bohemia. Velmi dobré podmínky krytí, překrytí zdarma

 
krytí čivavy
Ústí nad Orlicí, Nabídka Psi, 12.8.2014

ahojky,jmenuji se Ceasar a je mi rok a měsíc, vážím 2kg a jsem hodný, neuštěkany, plně očkovaný, odčervený.Poplatek za krytí mé paničce 1000kč i na znovu překrytí (neplatí však u dalšího hárání u feneček).

Cena: 1 000 Kč
 
Ostrava, Nabídka Psi, 10.8.2014

Dobrý den,nabízím psa Středoasijského pasteveckého pejska ke krytí bez PP.Ja krásně stavěný a moc hezky zbarvený.

 
biewer yorkshire terier - krytí
Olomouc, Nabídka Psi, 9.8.2014

Nabízíme krytí pro zdravé fenky biewera a yorkshire teriera - krásně vybarveným pejskem jemného typu bez PP, rodiče s PP - stáří 3 roky. Bohatá srst /stříháme na sportovní střih z praktických důvodů, jinak jemná hedvábná srst/ Kryje spolehlivě, početné vrhy, šikovný. Váha 3,3 kg. V případě zájmu v rámci Olomouce můžeme přijet za fenečkou.

Cena: 1 000 Kč
 
Krytí multišampionem a j.světovým vítězem Tosa Inu
Ústí nad Labem, Nabídka Psi, 6.8.2014

Nabízíme ke krytí nejúspěšnějšího žíhaného psa všech dob plemene Tosa Inu s jedinečnými výstavními úspěchy, mohutnou kostrou, typickou povahou, výborným exteriérem a pevným zdravím. Již v necelých 3 letech Junioršampion HU, SK, CZ, A; Šampion PL, HU, výstavní HU, CZ, SK, LUX, ČMKU, DE; klubový šampion CZ a DE; Grandšampion CZ, SK; Interšampion, SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2013, 30x Nejlepší plemene.

 
Nabídka krytí multišampionem a interšampionem Tosa
Ústí nad Labem, Nabídka Psi, 5.8.2014

Ke krytí nabízíme typického představitele plemene Tosa Inu s pevným zdravím a skvělým exteriérem, Junioršampion CZ; Šampion SK, A, CZ, DE, HU, LUX, ČMKU; Klubový šampion DE; Grandšampion CZ, SK; Interšampion. Potomci po tomto výborném psovi jsou výstavně velice úspěšní a mají též velmi pevné zdraví a nabývají titulů jako je Světový vítěz mladých, 6x Junioršampion, 14x šampion, BIS Dorost, JBIG, Re...

 

Doporučujeme

  1   2   3   4   5   6      Další > 

 
 
toplist
toplist