Hledat
Region
Kategorie
Cena zboží od - do Kč
Rok výroby od - do
 
Bazar  /  Zvířata / Krytí  /  Výpis inzerátů
Soukromé / Komerční / Vše      Nabídky / Poptávky / Vše      Cena  Od nejlevnějších k nejdražšímOd nejdražších k nejlevnějším


Krytí - Nalezeno 75 inzerátů
Ragdoll kocour bez PP-krytí
Praha, Nabídka Kočky, 22.8.2014

nabízím kocourka bez PP ke krytí... očkovaný a odčervený kocour narozený v lednu 2013.je vymazlený a vychovaný. rád se seznamuje a určitě by rád poznal i nějakou přítulnou kočičku máme za s sebou úspěšné krytí.(11 koťátek)..o vašeho mazlíčka bude dobře postaráno. nepotřebujete žádné krmení,ani záchod. vše tu mám.

Cena: 1 000 Kč
 
jack russel terier *ke kryti*s pp.
Břeclav, Nabídka Psi, 22.8.2014

Nabizim ke kryti chovneho pejska s PP.jack russel terier.Pejsek kryje i problemove fenky. I na feky bez pp.Kryje sam a rad.cena pri kryti. Rakvice

Cena: 1 000 Kč
 
Krytí
Litoměřice, Nabídka Psi, 20.8.2014

Nabízím ke krytí jorkšírského teriera krásného exterieru, 2 roky, menšího vzrůstu - 1,80kg, velmi milé a veselé povahy, zdravého a očkovaného.

Cena: 1 000 Kč
 
Falco z Kosířských hvozdů
Prostějov, Nabídka Psi, 16.8.2014

krytí-malý knírač pepř a sůl Falco z Kosířských hvozdů . Inzerát platí bez časového omezení. Popř.zájmu tel. kontakt nebo www.falco-zkosirskychhvozdu.wbs.cz . Inzerát je stále platný.

 
Knírač malý pepř a sůl
Prostějov, Nabídka Psi, 16.8.2014

Nabízíme ke krytí malého knírače pepř a sůl Enricco z Kosířských hvozdů ( RIKO ). Pejsek je s průkazem původu ,má 5let. Inzerát je stále platný.

 
Nabízím Amerického pitbull teriéra ke krytí
Znojmo, Nabídka Psi, 17.8.2014

Nabízím ke krytí 2 ročního Amerického pitbull teriéra.Je to dobrý hlídač a zároveň i milující člen rodiny:).V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email: bboyordie@seznam.cz ,nebo na tel. 606-118-350

 
Znojmo, Nabídka Psi, 17.8.2014

Nabízím ke krytí 2 ročního Amerického pitbull teriéra.Je to dobrý hlídač a zároveň i milující člen rodiny:).V případě zájmu mě prosím kontaktujte na email ,nebo na tel.

 
Německý ovčák
Pelhřimov, Nabídka Psi, 12.8.2014

Nabízím ke krytí chovného psa s PP Charon Hartis Bohemia ZVV1 rtg O/O Výborný otec VA1(SHZS) V4 Digger vom Elzmündungsraum matka Finna Hartis Bohemia. Velmi dobré podmínky krytí, překrytí zdarma

 
krytí čivavy
Ústí nad Orlicí, Nabídka Psi, 12.8.2014

ahojky,jmenuji se Ceasar a je mi rok a měsíc, vážím 2kg a jsem hodný, neuštěkany, plně očkovaný, odčervený.Poplatek za krytí mé paničce 1000kč i na znovu překrytí (neplatí však u dalšího hárání u feneček).

Cena: 1 000 Kč
 
Ostrava, Nabídka Psi, 10.8.2014

Dobrý den,nabízím psa Středoasijského pasteveckého pejska ke krytí bez PP.Ja krásně stavěný a moc hezky zbarvený.

 
biewer yorkshire terier - krytí
Olomouc, Nabídka Psi, 9.8.2014

Nabízíme krytí pro zdravé fenky biewera a yorkshire teriera - krásně vybarveným pejskem jemného typu bez PP, rodiče s PP - stáří 3 roky. Bohatá srst /stříháme na sportovní střih z praktických důvodů, jinak jemná hedvábná srst/ Kryje spolehlivě, početné vrhy, šikovný. Váha 3,3 kg. V případě zájmu v rámci Olomouce můžeme přijet za fenečkou.

Cena: 1 000 Kč
 
Krytí multišampionem a j.světovým vítězem Tosa Inu
Ústí nad Labem, Nabídka Psi, 6.8.2014

Nabízíme ke krytí nejúspěšnějšího žíhaného psa všech dob plemene Tosa Inu s jedinečnými výstavními úspěchy, mohutnou kostrou, typickou povahou, výborným exteriérem a pevným zdravím. Již v necelých 3 letech Junioršampion HU, SK, CZ, A; Šampion PL, HU, výstavní HU, CZ, SK, LUX, ČMKU, DE; klubový šampion CZ a DE; Grandšampion CZ, SK; Interšampion, SVĚTOVÝ VÍTĚZ MLADÝCH 2013, 30x Nejlepší plemene.

 
Nabídka krytí multišampionem a interšampionem Tosa
Ústí nad Labem, Nabídka Psi, 5.8.2014

Ke krytí nabízíme typického představitele plemene Tosa Inu s pevným zdravím a skvělým exteriérem, Junioršampion CZ; Šampion SK, A, CZ, DE, HU, LUX, ČMKU; Klubový šampion DE; Grandšampion CZ, SK; Interšampion. Potomci po tomto výborném psovi jsou výstavně velice úspěšní a mají též velmi pevné zdraví a nabývají titulů jako je Světový vítěz mladých, 6x Junioršampion, 14x šampion, BIS Dorost, JBIG, Re...

 
krytí modrý britský kocour
Plzeň-sever, Nabídka Kočky, 4.8.2014

Nabízím ke krytí modrého britského kocourka,je bez PP,je očkovaný a odčervený,chovaný pouze v bytě,kočičku u nás ubytujeme a bude o ni dobře postaráno

Cena: 700 Kč
 
Krytí - jorkšír
Jičín, Nabídka Psi, 1.8.2014

Nabízím ke krytí pejska. Jorkšírský terier, Max. Hodný, poslušný, přítulný. Ohledně krytí zkušený, je bez PP. štěňátka má nádherné. Zdravotní stav psa je výborný, srst udržovaná, hlavička a nožičky hnědo-zlaté, zadíčka a ocáseh šedo-stříbrné. Pes je čistotný, a není hlučný.

Cena: 1 000 Kč
 

Doporučujeme

  1   2   3   4   5      Další > 

 
 
toplist
toplist